tunel aerodynamiczny

Na tunelu w Mirosławicach koło Wrocławia jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu. Jeżeli masz ochotę polatać skontaktuj się z nami aby umówić się na konkretny termin lub zapisz się do naszego newslettera aby otrzymywać informacje na maila.

Zadzwoń 665 511 411 aby umówić się na lot w tunelu.Pakiet Intro – 10min latania (5*2min)
400zł
Opieka instruktora
Kombinezon
Kask
Gogle

Pakiet Skoczek – 20min latania (10*2min)
800zł
Opieka instruktora
Kombinezon
Kask
Gogle

Wertykalny tunel aerodynamiczny to w dzisiejszych czasach bez dwóch zdań najbardziej wydajna opcja nauki swobodnego spadania. Najprościej mówiąc jest to pionowa, szklana rura o średnicy ponad 4m w której od dołu pędzi wiatr z regulowaną prędkością pozwalającą unieść człowieka.

Podczas treningu w tunelu aerodynamicznym możemy przebywać w strugach powietrza dłużej, za relatywnie mniejsze pieniądze (w przeliczeniu na minuty „spadania”) oraz co nie raz bardzo ważne – bez stresu związanego z wyskokiem z samolotu 4000m nad ziemią można doświadczyć unoszenia nas przez wiatr, poznać i opanować ruchy niezbędne do panowania nad tym gdzie jesteśmy i co robimy co niewątpliwie zaowocuje w powietrzu.

Na lotnisku Aeroklubu Dolnośląskiego gdzie wykonujemy też skoki mamy do dyspozycji tunel aerodynamiczny.

Koszt treningu w tunelu to w tej chwili 2400zł za godzinę (w tym niezbędne przygotowanie teoretyczne, udostępnienie kombinezonu, kasku, gogli, opieka instruktorska podczas latania i omówienie treningu)

Jedna godzina to aż 30 wejść 2min każde ( jeden skok podczas szkolenia AFF trwa około 50s).

Optymalny czas latania w ciągu jednego dnia to 30min, przy mniejszej ilości czasu czuje się niedosyt, przy większej zmęczenie (szczególnie na początku swojej przygody z lataniem) i trening przestaje być efektywny.

Facebook